Dzień Kundelka w PSP w Łomnie
25 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kundelka. Przedszkolaki wesoło bawiły się przy znanych piosenkach ,,Kundel bury” i ,,Cztery łapy”, rozwiązywały łamigłówki, układały puzzle. Wysłuchały bajeczki i wiersza, których bohaterami były pieski.
Dzieci rozmawiały o tym, jak należy dbać o zwierzęta i w jaki sposób możemy im pomagać. Wspólnie oglądaliśmy zdjęcia różnych psów, dzieliliśmy się opowieściami o swoich pupilach. Podczas zajęć powstała piękna wystawa prac plastycznych, która ozdobiła nasze sale i przypomina wszystkim, że każdy pies zasługuje na miłość i opiekę.
Aleksandra Piekarz

