Brawa dla przedszkolaków z Szerzaw!
Nasze przedszkolaki godnie reprezentują PSP im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach.
21 października 12- osobowa drużyna dziewczynek i chłopców z gr. 0a i 0b wzięła udział w IV Świętokrzyskiej Przedszkoliadzie. Rozgrywki sportowe na etapie gminnym odbyły się w hali sportowej w Pawłowie. W zawodach wzięło udział 9 drużyn. Nasi dzielni sportowcy z dużym zaangażowaniem pokonali wszystkie konkurencje, i choć nie zajęli pierwszego miejsca, wykazali się dużą wytrwałością, sprawnością i zręcznością. Zawody były doskonałą okazją do integrowania się dzieci, uczenia zdrowej rywalizacji i zasady fair play, pokonywania trudności, radzenia sobie z emocjami, a także cieszenia się nawet z najdrobniejszych sukcesów. Za zajęcie III miejsca dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i drobne upominki. W szkole czekały na nich dyplomy uznania oraz słodkie niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców.
Drużyna z Szerzaw wystąpiła w składzie - 10 zawodników i 2 rezerwowych:
6 – latki: Aleksandra Nowak, Maria Nowak, Paulina Roman, Wojciech Sepioło, Stanisław Długosz, Radosław Płaski; opiekun p. Agata Kępa
5- latki: Julia Dziarmaga, Laura Kiełek, Marcelina Ostoja, Jan Tokarski, Aleksander Witkowski, Adam Bajor; opiekun p. Weronika Rutkowska
Gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów.
Opracowanie: A. Kępa, W. Rutkowska

