Apel dot. oszczędzania wody
GZUI Brzezie zwraca się z prośbą do Mieszkańców o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody. Mając na uwadze dobro wspólne oraz konieczność zapewnienia ciągłości dostaw, prosimy o ograniczenie jej zużycia do niezbędnych potrzeb. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

