Medal dla PSP Godów w finale wojewódzkim!
16 czerwca 2026r. na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się indywidualne zawody finałowe Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w lekkiej atletyce (rocznik 2013 i młodsi).
Świetnie w nich zaprezentowali się reprezentanci PSP Godów. Wspaniałym sukcesem pochwalić się może Alan Wtorkowski. W biegu długim na dystansie 600m po emocjonującej walce nasz reprezentant wywalczył trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal! Należy podkreślić, że jest to kolejny medal naszych uczniów w tej konkurencji lekkoatletycznej w finałach wojewódzkich.
Także na tym samym dystansie startowała Zuzanna Sepiół. Nasza zawodniczka zajmując dziewiąte miejsce potwierdziła, że znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych zawodniczek województwa. Uczniowie w zawodach startowali pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Moskala.

