Andrzejki
Jak obyczaj stary głosi 30 listopada to dzień magii i wróżb. Przedszkolaki z Przedszkola Pluszowego Niedźwiadka wraz z kl. 0 wspólnie uczestniczyli tego dnia w zabawach andrzejkowych. Zabawę rozpoczęli od sporządzenia magicznych eliksirów: mądrości, piękna i miłości. Każdy z przedszkolaków chciał posiąść te cechy, więc z wielką ochotą smakowali przygotowane przez siebie mikstury. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb takich jak: lanie wosku, ustawianie butów, losowanie przyszłych zawodów, a także poznanie imienia przyszłego wybranka/wybranki. Dzień magii zakończył się balem andrzejkowym, na którym nie zabrakło zabaw przy muzyce oraz poczęstunku.
Opracowały: Sylwia Gawlicka, Edyta Sławek, Anna Garbacz.

