Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026
Dnia 1 września 2025 roku mszą świętą w kościele parafialnym p.w. św. Jana Chrzciciela w Pawłowie społeczność szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie rozpoczęła nowy rok szkolny 2025/2026.
Druga część uroczystości odbyła się na boisku szkolnym. Po odśpiewaniu hymnu państwowego w asyście sztandaru szkoły, kierownik SCO w Pawłowie - pani Róża Koszarska - Duda wręczyła panu Wiktorowi Cieśla akt powierzenia stanowiska dyrektora szkoły.
Następnie dyrektor szkoły przekazał najważniejsze informacje dotyczące organizacji nauki w nowym roku szkolnym, wspomniał o najważniejszych zmianach zachodzących w polskim szkolnictwie, opowiedział o planowanych inwestycjach na terenie szkoły, podsumował wyniki egzaminu ósmoklasisty i przekazał życzenia równie owocnej pracy w roku szkolnym 2025/2026.
Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości w klasach odbyły się pierwsze po wakacjach spotkania uczniów z wychowawcami.
Opracował: Mariusz Komenda

