Wtorkowe popołudnia w przedszkolu
Podczas wtorkowych zajęć popołudniowych przedszkolaki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie biorą udział w zajęciach plastycznych. Zajęcia te mają charakter artystyczny. Ich celem jest rozwijanie zainteresowań plastycznych, doskonalenie sprawności manualnej, rozwijanie kreatywności dziecięcej oraz poznanie różnorodnych technik plastycznych. W trakcie zajęć plastycznych realizowanych w miesiącu marcu przedszkolaki tworzyły swoje dzieła związane z wiosną i z Wielkanocą. Stosowały różne techniki. Były to prace: „Wiosenne kwiaty”, „Wielkanocna pisanka”, „Wielkanocny zajączek”. Dzieci wykonywały ciekawe prace plastyczno – techniczne i bawiły się wesoło.
Opracowanie: Urszula Gromiec
