Logo Gminy Pawłów

Wtorkowe popołudnia w przedszkolu

Podczas wtorkowych zajęć popołudniowych przedszkolaki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie biorą udział w zajęciach plastycznych. Zajęcia te mają charakter artystyczny. Ich celem jest rozwijanie zainteresowań plastycznych, doskonalenie sprawności manualnej, rozwijanie  kreatywności dziecięcej oraz poznanie różnorodnych technik plastycznych. W trakcie zajęć plastycznych realizowanych w miesiącu marcu  przedszkolaki tworzyły swoje dzieła związane z wiosną i z Wielkanocą. Stosowały  różne techniki. Były to prace: „Wiosenne kwiaty”, „Wielkanocna pisanka”, „Wielkanocny zajączek”.  Dzieci  wykonywały ciekawe prace plastyczno – techniczne   i bawiły się wesoło.

 

Opracowanie: Urszula Gromiec

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności