III miejsce uczniów z Pawłowa w ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
10 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 9 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Starachowicach przedstawiciele starachowickiego oddziału Automobilklubu Kieleckiego zorganizowali eliminacje powiatowe Turnieju BRD.
Celem turnieju było doskonalenie wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki jazdy na rowerze i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Uczniowie startowali w dwóch kategoriach wiekowych. PSP im. Jana Pawła II reprezentowali uczniowie: Karina Leszczyńska, Piotr Saramak, Julia Pocheć, Tomasz Sławek (grupa I) i Karina Piwowarczyk, Patrycja Sepiół, Piotr Wypych (grupa II), opiekun Mariusz Komenda.
Po rozegraniu wszystkich konkurencji nasz młodszy zespół został sklasyfikowany na trzecim miejscu.
Rywalizację w grupie I wygrali reprezentanci PSP w Radkowicach (opiekun pani Mariola Lichocka), II miejsce w II grupie zajęła reprezentacja PSP w Szerzawach (opiekun pani Grażyna Śmigielska). Gratulujemy!
Na zakończenie imprezy drużyny z pierwszych trzech miejsc otrzymali pamiątkowe puchary i medale wręczone przez pana Romana Jabłczyńskiego - prezesa oddziału Automobilklubu Kieleckiego w Starachowicach i przedstawicieli sekcji ruchu drogowego KPP w Starachowicach.
Opracował: Mariusz Komenda

