Konkurs Wielkanocny
W dniu 25 marca odbyło się rozstrzygnięcie VIII Gminnego Konkursu „ Na najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną”, w którym wzięło udział 9 szkół z terenu gminy Pawłów. Prace były oceniane w czterech kategoriach wiekowych. W skład komisji wchodziły Panie: Ewa Schmalenberg, Marta Jasztal oraz Sylwia Gawlicka. Zwycięzcami zostali:
-6 latki: Jan Góźdź ze szkoły w Łomnie
-5 latki: Anna Wrona ze szkoły w Chybicach
-4 latki: Igor Wasik ze szkoły w Rzepinie
- 3 latkach : Wiktor Wolski ze szkoły w Pawłowie
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz przekazanie prac na kiermasz charytatywny.
Organizatorzy konkursu

