Występ w kościele parafialnym - PSP Łomno
W pierwszą niedzielę po Wielkanocy w kościele katolickim obchodzone jest Święto Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji 7 kwietnia 2024 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie na zaproszenie księdza proboszcza Wojciecha Polita zaprezentowali w kościele parafialnym inscenizację o Bożym Miłosierdziu. W montażu słowno- muzycznym ukazane zostały najważniejsze chrześcijańskie wartość: miłość, miłosierdzie oraz przebaczenie, tak ważne dla każdego człowieka.
Nad całością wydarzenia czuwały: Pani Dyrektor Joanna Latała i katechetka Magdalena Wójcicka- Ptak. O oprawę muzyczną zadbał Pan Jacek Śliwa.
Była to kolejna okazja do integracji całej miejscowej społeczności.
Opracowanie: Magdalena Wójcicka- Ptak

