Wycieczka na spektakl teatralny ,, Alicja w Krainie Czarów’’.
Dnia 25 kwietnia 2024r. uczniowie klas I- III z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jadownikach wraz z wychowawczyniami , panią B. Dudzic, E. Przygoda, E. Pożoga oraz rodzicem p. J. Bado uczestniczyli w spektaklu muzycznym pt.:,, Alicja w Krainie Czarów’’ w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte z Wrocławia. Przedstawienie teatralne odbyło się w Ostrowcu Świętokrzyskim w Kinie Etiuda. Było to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru, wzbudzające zainteresowanie dzieci. Ogromnym atutem widowiska były; przestrzennie rozbudowana scenografia tworząca magiczną atmosferę, fantastyczne iluminacje świetlne, przepiękne barwne kostiumy, wspaniała muzyka a przede wszystkim świetna gra aktorów. Wszystko to spowodowało, że dzieci z zaciekawieniem oglądały widowisko. Magiczny musical, rozbudził wyobraźnię uczniów i dostarczył wszystkim wielu wrażeń i emocji. Po spektaklu był czas na różne smakowitości w restauracji Mc Donald’s. Na koniec wycieczki odbył się wiosenny krótki spacer po parku miejskim, który był dopełnieniem pobytu w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Opracowanie: Edyta Przygoda i Barbara Dudzic

