Logo Gminy Pawłów

Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich"

Marek Wojtas, wójt Gminy Pawłów oraz Henryk Więcław – Przewodniczący Rady Gminy w Pawłowie wręczyli dziś nagrody w konkursie plastycznym w ramach „Programu edukacji ekologicznej dla gmin Związku Gmin Gór Świętokrzyskich na 2022 rok”. Organizatorem konkursu był Związek Gmin Gór Świętokrzyskich.

Konkurs przeprowadzony został w 2 kategoriach wiekowych tj.: klasy 0-IV oraz V-VIII. Aby wyłonić zwycięzców, komisje konkursowe miały bardzo trudne zadanie. Ogółem ocenie poddano 604 prace plastyczne z 11 gmin należących do Związku.

Laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej gminie zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi: I miejsce – rower, II miejsce system audio i III miejsce miniwieża.

W Gminie Pawłów nagrody otrzymali:

  • w kategorii klas 0-IV: Ewa Wolska (I miejsce), Przemysław Pocheć (II miejsce), Lena Strawczyńska (III miejsce)
  • w kategorii klas V-VIII: Diana Wrona (I miejsce), Julia Maj (II miejsce), Maria Foczmaniak (III miejsce).

Program został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w wysokości 32.000 zł.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Galeria zdjęć

Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 10 Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 9 Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 8 Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 7 Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 6 Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 5 Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 4 Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 3 Wręczenie nagród w konkursie "Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich" 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności