Logo Gminy Pawłów

Wigilia w grupie 0e

 

21 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Po wysłuchaniu  historii o narodzinach Jezusa, dzieląc się opłatkiem złożyliśmy sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Następnie wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego poczęstunku. Atmosfera tego dnia była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje przedszkolaków podkreślały rangę tego ważnego dnia.

Opracowała: Marzena Bracka

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności