Wakacyjna oś czasu
Od dzisiaj w naszej szkole ruszyła nowa akcja Samorządu Uczniowskiego – Wakacyjna oś czasu, czyli odliczamy dni do wakacji.
Czas do wakacji zawsze się dłuży. Zwłaszcza, gdy pogoda za oknem nie dopisuje. Zegarów nie przyśpieszmy, ale możemy zacząć odliczanie - ile jeszcze dni nauki zostało.
Akcja powstała na prośbę uczniów, którzy z niecierpliwością odliczają dni do końca roku szkolnego. Ta piękna oś czasu została stworzona przez uczennicę klasy ósmej Zuzię Majcher.
Dziękujemy!
Oby do wakacji!!!

