Szkolni mistrzowie ortografii
Na początku czerwca w PSP w Dąbrowie odbył się konkurs ortograficzny, którego celem było promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych języka polskiego, doskonalenie poprawności pisania, ćwiczenie wytrwałości i rozwijanie zainteresowań polską pisownią. Szkolnymi Mistrzami Ortografii w kategorii wiekowej klas IV – VI została Laura Miernikiewicz, natomiast klas VII – VIII - Mikołaj Jasiak. Zwycięzcy oprócz pamiątkowych dyplomów i słodkich upominków otrzymali również zakładki do książek stworzone przy pomocy drukarki 3D.

