Sukces uczennicy PSP w Jadownikach w konkursie przyrodniczym
Z przyjemnością informujemy o udziale uczennic Publicznej Szkoły Podstawowej w Jadownikach w konkursie przyrodniczym „Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT”, organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach.
Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Julia Zapała oraz Zuzanna Gawłowicz. Konkurs był doskonałą okazją do sprawdzenia wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, a także rozwijania pasji i zainteresowań związanych z otaczającym nas światem.
Z ogromną dumą informujemy, że Zuzanna Gawłowicz zajęła wysokie III miejsce, wykazując się dużą wiedzą i zaangażowaniem. To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem na jej systematyczną pracę oraz zainteresowanie tematyką przyrodniczą.
Serdecznie gratulujemy obu uczennicom udziału w konkursie. Życzymy dalszych osiągnięć oraz rozwijania swoich pasji!
Opracowała: Aneta Wojteczek

