Logo Gminy Pawłów

Spotkanie z podróżnikiem Godów

Dnia 23 listopada 2022r. uczniowie klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej w Godowie mieli przyjemność spotkać się z Panem Robertem Gondkiem, który opowiedział im o swoich podróżach po Afryce.

Wspaniała opowieść Pana Roberta o egzotycznym kontynencie wzbogacona zdjęciami, filmami i podkładami muzycznymi niezwykle uprzyjemniła pochmurne popołudnie. Ciekawa narracja podróżnika oraz pokaz unikatowych zdjęć wzbudziły chęć podróży w tak unikatowe miejsca.

Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej im. Michała Basy w Pawłowie za organizację i zaproszenie naszych uczniów na tak ciekawe spotkanie. A naszym ósmoklasistom życzymy dużo wiary i siły w dążeniu do wyznaconych celów podróży.

Opracowanie: Alina Wojteczek

Galeria zdjęć

Spotkanie z podróżnikiem 5 Spotkanie z podróżnikiem 4 Spotkanie z podróżnikiem 3 Spotkanie z podróżnikiem 2 Spotkanie z podróżnikiem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności