SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM
7 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Szerzawach odbyło się spotkanie
z podróżnikiem, który opowiadał uczniom o swojej podróży do Maroko. Przedstawił środowisko przyrodnicze, religie, kultury, tradycje oraz kuchnie tego kraju.
Duże zainteresowanie wśród uczestników spotkania wzbudziły przywiezione przez podróżnika rekwizyty i pamiątki. Barwna prezentacja uzupełniona ciekawostkami dotyczącymi Maroka, mieszkających tam ludzi i żyjących zwierząt, pobudziła naszą wyobraźnię. Stała się też zachętą do rozwijania zainteresowań i pasji, do poznawania świata
i zdobywania wiedzy, do czytania i do realizowania marzeń. Ogromne wrażenie zrobiły również piękne zdjęcia z różnych zakątków tego kraju.
Dziękujemy za ciekawą lekcję przyrody.
Opracowanie i fotogaleria: Marta Ryś

