Spotkanie wigilijne w przedszkolu w Godowie
Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. W przedszkolu także jest to okres wyjątkowy. Tradycyjnie, jak co roku, zorganizowane zostało spotkanie wigilijne. Panie wraz z dziećmi podzieliły się opłatkiem, składając sobie przy tym serdeczne życzenia: zdrowia, szczęścia, miłości, radości oraz czasu spędzonego z najbliższymi.
Przy uroczyście przygotowanych stołach wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy, po czym przedszkolaki przystąpiły do poczęstunku, m.in. własnoręcznie udekorowanymi pierniczkami. Czas upłynął w serdecznej i rodzinnej atmosferze.
Wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Opracowanie: Katarzyna Góra
