Logo Gminy Pawłów

„SPORT- moja pasja”

„Sport - moja pasja” - pod takim hasłem gościliśmy 12 kwietnia w naszej szkole osiemnastokrotnego mistrza świata w trójboju siłowym - pana Jarosława Olecha. Nasz zacny gość przybliżył uczniom tajniki uprawianej przez siebie dyscypliny, zaprezentował zdobyte medale i odpowiedział na wiele pytań zadawanych przez uczniów. Pokazał, że pasję można rozwijać nawet w małych miejscowościach oraz że marzenia się spełniają. Aby jednak tak się stało konieczna jest systematyczna praca i upór w dążeniu do celu. Myślę, że dla wielu uczniów pan Jarosław może stać się wzorem i inspiracją do wytrwałej pracy w osiąganiu swoich marzeń. Naszemu Mistrzowi życzymy wielu sukcesów. Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej szkole i pokazanie swojej ścieżki kariery sportowej.

W trakcie spotkania pan dyrektor Wiktor Cieśla na forum szkoły pogratulował uczniom klasy piątej, którzy 10 kwietnia zdobyli III miejsce w etapie powiatowym ogólnopolskiego Turnieju BRD. Szkołę reprezentowali: Karina Lesczyńska, Julia Pocheć, Tomasz Sławek oraz  Piotr Saramak.

Izabela Kusiak

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności