Logo Gminy Pawłów

Ślubowanie klas pierwszych

Uczniem być - to ważna sprawa
i otwierać wiedzy drzwi.
Uczyć się, by świat poznawać,
ślubujemy dziś!

Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. W czwartek 27 października 2022r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Feliksa Szczęsnego Karnickiego uczniowie klas pierwszych w obecności dyrekcji szkoły p. Dariusz Linka i p. Anny Kosiarskiej, nauczycieli i rodziców złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.


Pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny w trakcie, którego dyrektor szkoły dokonał pasowania na uczniów symbolicznym ołówkiem. W tym dniu zostali przyjęci do grona szkolnej społeczności Na pamiątkę ślubowania uczniowie klas pierwszych otrzymali dyplomy, drobne upominki, życzenia oraz słodki poczęstunek. Pierwszakom gratulujemy i życzymy samych sukcesów.
Uroczystość odbyła się z wykorzystaniem sprzętu nagłaśniającego zakupionego do szkoły w ramach projektu "Laboratoria przyszłości”.
Opracowanie: wychowawcy klas pierwszych

Galeria zdjęć

Ślubowanie klas pierwszych 8 Ślubowanie klas pierwszych 7 Ślubowanie klas pierwszych 6 Ślubowanie klas pierwszych 5 Ślubowanie klas pierwszych 4 Ślubowanie klas pierwszych 3 Ślubowanie klas pierwszych 2 Ślubowanie klas pierwszych 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności