Logo Gminy Pawłów

Siatkarze z PSP w Rzepinie na powiatowym podium

8 marca 2024 r. w III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach, odbyła się druga część Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Starachowickiego. Tym razem wzięło w nich udział pięć zespołów chłopięcych z: SP nr 12 w Starachowicach, SP w Mircu, SP nr 13 w Starachowicach, SP w Szerzawach oraz SP w Rzepinie. Powitania uczestników dokonał dyrektor III LO Pan Mirosław Niewczas, a nad organizacją czuwali nauczyciele: P. E. Majchrzak oraz P. P. Strabanik. Rozegrano mecze systemem ,,każdy z każdym”. Były to bardzo zacięte i stojące na wysokim poziomie spotkania. Drużyna z naszej szkoły wystąpiła w składzie: Wiktor Pocheć, Adrian Janowski, Patryk Koszarski, Marcel Czarnowski, Igor Kidoń, Igor Kwiecień, Dominik Mazur, Kacper Niedziela, Filip Mergalski (opiekun Marta Dudek). Do walki zagrzewał uczniów zespół cheerleaders. Najlepszymi w Turnieju okazali się zawodnicy ze szkół: I miejsce SP w Mircu, II miejsce SP nr 12 w Starachowicach, III miejsce SP w Rzepinie, IV miejsce SP w Szerzawach, V miejsce SP nr 13 w Starachowicach. Każda drużyna uczestnicząca w zawodach otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom. Podsumowania turnieju dokonał Starosta Powiatu Pan Piotr Ambroszczyk, Członek Zarządu Powiatu Starachowickiego Pan Stanisław Wojtan oraz Dyrektor III LO Pan Mirosław Niewczas. Podziękowali zawodnikom i opiekunom za udział, wskazali na znaczenie sportowej rywalizacji oraz aktywności fizycznej w naszym życiu.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Opracowanie: Marta Dudek

Galeria zdjęć

20240308_091555 20240308_095533 20240308_101001 20240308_101658 20240308_101942 20240308_114411 20240308_140342 20240308_141029 20240308_141124 20240308_141523 20240308_141534 20240308_141904 20240308_141931 431070088_1183787529616439_2443818649479744156_n 431097409_1183787762949749_8602320830072330967_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności