Siatkarki i siatkarze młodsi z Rzepina na gminnym podium
13 i 20 stycznia 2024r. na hali sportowej w Pawłowie odbywały się gminne zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Ponieważ siatkówka jest sportem bardzo popularnym także wśród dzieci, do zawodów zgłasza się coraz więcej szkół. W rywalizacji dziewcząt wystartowało 5 szkół, natomiast wśród chłopców 7. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i prawie wszystkie mecze rozstrzygały się w tie breaku czyli trzecim, decydującym secie. Drużyna z PSP w Rzepinie wystąpiła w składzie: Małgorzata Jeziorska, Maja Turek, Julia Druzic, Natalia Wzorek, Kaja Pięta, Maria Foczmaniak, Maja Czerwiec, Aleksandra Mergalska, Natalia Janus, Oliwia Gibała (opiekun Marta Dudek). Dziewczęta po zwycięstwie w swojej grupie, uległy w tie breaku drużynie z PSP w Szerzawach i zajęły II miejsce. Zespół chłopców z naszej szkoły reprezentował: Fililip Niedziela, Jakub Druzic, Albert Tokarski, Mateusz Dudek, Gabriel Borkowski, Jakub Majewski, Bartosz Ziemnicki, Rafał Czarnowski, Miłosz Lipa, Kacper Nowak (opiekun Marta Dudek). Po zaciętych pojedynkach chłopcy zajęli II miejsce w grupie, a następnie zmierzyli się z zespołem z PSP w Łomnie. Po bardzo emocjonującym spotkaniu, w trzecim secie odnieśli zasłużone zwycięstwo i zajęli III miejsce. Gratulacje za walkę i zaangażowanie dla obydwu zespołów.
Opracowanie: Marta Dudek

