Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Pawłowie informuje, że punkt pobrań w Ośrodku Zdrowia w Bostowie będzie czynny od 4 lutego 2026 r. w środy i piątki w godz. od 7:00 do 11:00.