Sport to zdrowie
8 kwietnia grupa 3-4 latków obchodziła Dzień Sportu. Z tej okazji wszystkie dzieci i Panie przyszły do Przedszkola w strojach sportowych. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu ale też integrowanie się grupy przedszkolnej, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo.
Wszyscy byli bardzo przejęci udziałem w przygotowanych konkurencjach. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromną radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania.
Opracowały: Marta Sławek, Małgorzata Koprowska, Beata Sepioło, Ewa Maciąg
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

