Razem zrobiliśmy dobro - „Szlachetna Paczka” w naszej szkole
Grudzień to miesiąc, w którym co roku Samorząd Uczniowski Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzepinie bierze udział w akcji charytatywnej ,,Szlachetna paczka”. I tym razem uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz darczyńcy, m.in. pani Dagmara Swajdo, zaangażowali się w zbiórkę środków chemicznych, artykułów spożywczych oraz innych potrzebnych rzeczy dla wybranej rodziny biorąc udział w XXIII edycji tej akcji charytatywnej. Począwszy od przedszkolaków, aż po najstarszych uczniów, wszyscy gromadziliśmy produkty, przygotowując dedykowaną pomoc. Dnia 15 grudnia przekazaliśmy przygotowane 17 paczek do magazynu Szlachetnej Paczki. Dzięki uprzejmości p. Rafała Pochecia udało nam się przewieźć paczki i przekazać wolontariuszom, którzy opiekują się potrzebującymi rodzinami. Serdecznie dziękuję wszystkim „darczyńcom” UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM, którzy zaangażowali się w tą akcję charytatywną, dzięki czemu mogliśmy pomóc potrzebującej rodzinie. Nie sposób nie wspomnieć o nieocenionej pomocy i zaangażowaniu wolontariuszy-uczniów naszej. To dzięki Wam nasze akcje zawsze kończą się powodzeniem. Dziękuję serdecznie- razem zrobiliśmy dobro!
Agnieszka Żur- koordynator akcji
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

