Podwójne wicemistrzostwo Gminy Pawłów w mini piłce ręcznej dla zespołów z PSP w Rzepinie
2 i 9 marca 2024 r. na Hali Sportowej w Pawłowie odbyły się zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców szkół podstawowych z roczników 2011 i młodszych. Pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta i wśród nich najlepsza okazała się drużyna z Godowa. Drugie miejsce zajął zespół z Rzepina, trzecie z Radkowic , a czwarte z Szerzaw. Dziewczęta z Rzepina wystąpiły w składzie: Małgorzata Jeziorska, Natalia Wzorek, Julia Druzic, Maja Turek, Kaja Pięta, Maria Foczmaniak, Maja Bajor, Zuzanna Żaczkiewicz, Weronika Ulińska (opiekun – Marta Dudek). 9 marca 2024 r. swoje zmagania rozpoczęli chłopcy. Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn. W wyniku rozegranych meczy najlepszy okazał się zespół: z Radkowic. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Rzepina, na trzecim z Pawłowa, na czwartym z Szerzaw, a na piątym z Godowa. Nasz zespół w składzie: Filip Niedziela, Jakub Druzic, Mateusz Dudek, Albert Tokarski, Gabriel Borkowski, Kacper Nowak, Jakub Majewski, Bartosz Ziemnicki, Rafał Czarnowski, Jan Jeziorski (opiekun – Marta Dudek). Wszystkie zespoły wykazały się ogromną wolą walki i dużymi umiejętnościami technicznymi. Gratulujemy!
Opracowanie: Marta Dudek

