Pierwszy biwak 31 próbnej drużyny harcerskiej w Publicznej Szkole Podstawowej im. mjr. Jana Piwnika ,,Ponurego" w Rzepinie
Czuwaj !
W dniach 15-16 grudnia odbył się pierwszy zimowy biwak 31 próbnej drużyny harcerskiej w Publicznej Szkole Podstawowej im. mjr. Jana Piwnika ,,Ponurego" w Rzepinie połączony z wigilią drużynową.
Dzień rozpoczęliśmy apelem, następnie podzieliliśmy się opłatkiem, zjedliśmy pyszny barszcz z uszkami, pierogi i inne przekąski. Po konsumpcji pośpiewaliśmy i poruszaliśmy się przy pląsach i zabawach harcerskich podczas świeczowiska. W późniejszych godzinach mieliśmy okazję pokazać swoje umiejętności sportowe w turnieju gry w piłkę siatkową oraz koszykową, a czas nocny spędziliśmy razem podczas kinowego maratonu.
Opracowanie: Joanna Krajewska
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

