Logo Gminy Pawłów

III miejsce dla drużyny siatkarzy z PSP w Rzepinie

3 lutego na hali sportowej w Pawłowie, odbyły się gminne zawody w piłce siatkowej chłopców z rocznika 2009 i młodsi. Zgłosiły się do nich szkoły: z Szerzaw, Chybic, Radkowic, Godowa, Pawłowa oraz Rzepina. Rozlosowane zostały do dwóch grup, w których mecze rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. W wyniku rozegranych meczy o pierwsze miejsce walczyły drużyny z Szerzaw i Chybic, natomiast o trzecie drużyny z Radkowic i Rzepina. Mistrzem naszej gminy została drużyna z Szerzaw, a drugie miejsce zajął zespół z Chybic. Nasza drużyna grająca w składzie: Adrian Janowski, Wiktor Pocheć, Patryk Koszarski, Marcel Carnowski, Igor Kidoń, Igor Kwiecień, Kacper Niedziela, Filip Mergalski (opiekun Marta Dudek), uplasowała się na III miejscu. Czwarte miejsce zajął zespół z Radkowic, a na piątym uplasowały się zespoły z Godowa i Pawłowa. Mecze były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie. Dziękujemy grupie kibiców za doping i pomoc przy sędziowaniu, a drużynom gratulujemy.

Opracowanie: Marta Dudek

Galeria zdjęć

20240203_084555 20240203_085837 20240203_085840 20240203_085844 20240203_091651 20240203_094854 20240203_103754 20240203_103824 20240203_103829 20240203_103904 20240203_105721 20240203_105736 20240203_105754 20240203_105825 20240203_112043 20240203_113114 20240203_113124 20240203_113137 20240203_113313
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności