Finał konkursu plastycznego „Mój Kościół - Moja Parafia” organizowanego przez Wydział Katechetyczny w Radomiu.
W dniu 15 kwietnia 2024 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój Kościół - Moja Parafia”. Temat konkursu nawiązywał do hasła roku duszpasterskiego – „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” i zachęcał do odkrycia swojego miejsca we wspólnocie Kościoła.
Uczennica klasy III- Roksana Pożoga zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dyplom oraz nagrodę wręczył biskup ordynariusz - Marek Solarczyk. Opiekunem uczennicy była katechetka Magdalena Wójcicka- Ptak.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opracowanie: Magdalena Wójcicka- Ptak
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

