Dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzepinie najlepsze w gminnej siatkówce
27 stycznia 2024r. na hali sportowej w Pawłowie odbyły się gminne zawody w siatkówce dziewcząt rocznika 2009 i młodsze. Zgłosiły się do nich drużyny z: PSP w Chybicach, PSP w Radkowicach, PSP w Dąbrowie, PSP w Pawłowie i PSP w Rzepinie. Nasz zespół wystąpił w składzie: Lena Turek, Julia Cioroch, Lena Walkiewicz, Nikola Rokita, Lena Arczewska, Wiktoria Lefek, Bianka Kwiatek, Gabrysia Derlatka, Aleksandra Stępień (opiekun – Marta Dudek). Dziewczęta po bardzo dobrym, wygranym meczu z drużyną z Dąbrowy, uplasowały się na I miejscu w grupie. Mecz finałowy rozegrały z zespołem z Pawłowa. Dziewczęta zagrały bardzo ambitnie i pokonały zdecydowanie swoje rywalki 2 : 0. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Dąbrowy, czwarte z Chybic, a piąte z Radkowic. Nasz zespół będzie reprezentował Gminę Pawłów w półfinale wojewódzkim na wiosnę. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
Opracowanie: Marta Dudek
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

