Zabawa karnawałowa
9 lutego 2024r. odbyła się zabawa karnawałowa dla naszych uczniów. Wszyscy świetnie integrowali się podczas wspólnych tańców i zabaw. W przerwie każda z klas zorganizowała sobie poczęstunek aby odpocząć i zebrać siły na dalszą część imprezy. Podczas zabawy nie mogło zabraknąć też tańca integracyjnego, jakim jest ,,Belgijka”. Uczniom nie brakowało dobrego humoru, radosnego nastroju oraz chęci do tańca. Zmęczeni ale zadowoleni, po zakończeniu zabawy, udali się na zasłużony, dwutygodniowy odpoczynek. Do zobaczenia po feriach!

