Logo Gminy Pawłów

Witamy Cię Mikołaju… czyli spotkanie z Mikołajem w grupie 0c

We wtorek, 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się Gość, na którego Maluchy czekały cały rok – Święty Mikołaj. By umilić czas oczekiwania, ubieraliśmy choinkę, robiliśmy pracę plastyczną oraz wspólnie się bawiliśmy.
Dzieci przygotowały dla Mikołaja wiersz, taniec oraz piosenki, do których ochoczo się przyłączył. W nagrodę każdy przedszkolak otrzymał prezent oraz słodkie łakocie. Całą grupą zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.
Czekamy na Ciebie Mikołaju w przyszłym roku, do zobaczenia!

Opracowała: Katarzyna Krzysiek

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności