Logo Gminy Pawłów

Chłopcy z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie najlepsi w koszykówce

W sobotę 17 grudnia 2022 roku  w Hali Sportowej w Pawłowie odbyły się gminne zawody w piłce koszykowej w kategorii chłopców rocznik 2008 i młodsi.

Do zawodów zgłosiło się 5 szkół z naszej gminy.

Wyniki rozegranych meczów :

Kolejność meczy grupy I :                                                    wynik                

PSP.  Chybice                  – PSP. Szerzawy                            5 : 8   

PSP. Chybice                   – PSP. Rzepin                                0 : 8                                     

PSP. Rzepin                     – PSP. Szerzawy                           12 : 4                                                                     

Kolejność meczy grupy II :                                                    wynik               

PSP. Pawłów                    – PSP. Radkowice                         13 : 0                                        

 

Mecz o III miejsce

PSP. Szerzawy                 – PSP. Radkowice                4 : 4 po dogrywce 6 : 4

Mecz o I miejsce

PSP. Pawłów                    – PSP. Rzepin                                6 : 2

 

Klasyfikacja końcowa:

1. PSP. Pawłów

2. PSP. Rzepin

3. PSP. Szerzawy

3.PSP. Radkowice

5-6.PSP. Chybice

5-6.PSP. Szerzawy

 

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zespół z PSP. w Pawłowie będzie reprezentował naszą gminę w półfinałach wojewódzkich, życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach sportowych.

Opracowanie i fotogaleria: Tomasz Słupski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności