Logo Gminy Pawłów

Mikołaj w klasach I-III w PSP Pawłów

Jak co roku, tak i tym razem 6 grudnia 2022 roku do uczniów klas I-III  Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II zawitał Święty  Mikołaj. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty.  Zwyczaj ten związany jest z osobą Świętego Mikołaja, biskupa z Miry, który cały swój majątek rozdał ubogim i potrzebującym. Tego dnia dzieci pięknie ubrane w mikołajkowe czapki  ubierały choinki i przygotowywały swoje sale na przybycie miłego gościa.  Mikołaj obdarował wszystkich prezentami. W podziękowaniu uczniowie śpiewali piosenki, przytulali się do Niego  i  robili pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie  minęło w miłej i życzliwej atmosferze. Był to dzień pełen pozytywnych przeżyć i emocji.

Serdecznie dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny i za radość jaką pozostawił na buziach dzieci.

Do zobaczenia za rok!

                                                                                                         Opracowała: U. Gromiec

 

Galeria zdjęć

Asia mikołaj I a mikołaj Jola SAVE_20221213_243214
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności