Przygotowania do Świąt Wielkanocnych
Okres przedświąteczny to doskonała okazja na wprowadzenie dzieci w tematykę Świąt Wielkanocnych. Mamy za sobą dużo aktywności w których dzieci bardzo chętnie brały udział m.in sianie rzeżuchy, malowanie drewnianych ozdób, gry i zabawy.
Rozwijaliśmy także zmysł wzroku, dotyku, słuchu podczas spotkania z małym kurczątkiem. Dzieci chętnie głaskały i naśladowały piszczące zwierzątko. To był bardzo aktywnie spędzony czas.

