Przedszkolaki z Chybic w Starachowicach
19 listopada 2025 r. przedszkolaki z grupy ,,0”c uczestniczyły w spektaklu przygotowanym przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,,Przygody Baltazara i Wawelskiego Smoka”. Nowa, autorska wersja legendy o Smoku Wawelskim to pełna humoru, muzyki i przygód opowieść o przyjaźni, lojalności i odwadze. Spektakl uczy, że tylko razem można pokonać największe przeszkody. Po dawce kultury przyszedł czas na zabawę w bawialni ,,Bajkolandia”. Szaleństwa, którym z radością oddawały się przedszkolaki na wszystkich dostępnych sprzętach, sprzyjają rozwojowi fizycznemu dzieci oraz pomagają w budowaniu integracji grupy.
Czekamy na wiosnę, by ponownie skorzystać z zaproszenia wrocławskiego teatru.
Opracowanie: Marzena Wójcicka

