Policjanci z wizytą w przedszkolu
14.03.2024 r. najważniejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta Panów Policjantów. Wzięli w niej udział oficer prasowy mł. asp. Paweł Kusiak oraz sierż. sztabowy Emil Jaros.
Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Podczas wizyty mundurowi przypomnieli naszym milusińskim o numerze alarmowym, z którego można korzystać tylko w wyjątkowych sytuacjach oraz podkreślili jak ważne jest noszenie ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe.
Na pożegnanie przedszkolaki zaśpiewały naszym gościom piosenkę „112- numer alarmowy” a całe spotkanie zostało upamiętnione na wspólnej fotografii. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem.
Opracowały: Marta Sławek, Małgorzata Koprowska, Beata Sepioło, Ewa Maciąg
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

