Podsumowanie roku szkolnego 2022/2023 - PSP Łomno
I nadszedł ten długo wyczekiwany czas radości i zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Ten rok był wyjątkowy dla naszej społeczności szkolnej, ponieważ w związku z rozbudową naszej szkoły pracowaliśmy w dwóch placówkach: Bostowie i Grabkowie.
Uroczyste zakończenie rozpoczęło się Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. Wojciecha Polita. Następnie uczniowie zostali przewiezieni do szkoły w Grabkowie, gdzie spotkali się z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami, aby podsumować trudy, zmagania i sukcesy mijającego roku szkolnego.
Tegoroczne zakończenie miało formęapelu, podczas którego uczniowie klasy ósmej pożegnali się ze szkołą, nauczycielami i młodszymi kolegami.
W kolejnym punkcie uroczystości Pani Dyrektor Joanna Latała wręczyła nagrody i dyplomy dla uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2022/2023:
Klasa I
· Julia Ćwik
· Dominik Główczyński
· Szymon Jarek
· Julia Linek
Klasa II
· Amelia Sławska
· Kaja Michalczak
· Lena Kucmin
· Liliana Binkowska
· Laura Lisicka
Klasa III
· Wiktor Figiel
· Julia Jarosz
· Igor Świtek
· Zuzanna Serwicka
Klasa IV
· Magdalena Garbacz (5,64)
· Karolina Jagiełło (5,45)
· Wiktoria Kozieł (5,45)
· Maja Głowacka (5,27)
· Marcelina Piórczyk (5,09)
· Filip Świtek (4,91)
Klasa V
· Gabriela Jarek (5,08)
· Zuzanna Jarek (5,0)
· Fabian Jarosz (4,83)
Klasa VI-
· Bartłomiej Gałek (5,50)
· Cieśla Blanka (5,25)
· Wojciech Kubik (5,0)
· Maria Gałek(4,83)
· Jakub Jarosz (4,75)
Klasa VII-
· Wiktoria Linek (5,29)
· Piotr Kozłowski (5,07)
Klasa VIII-
· Laura Kabała (5,71)
· Nadia Michalczak (5,64)
· Amelia Świstak (5,14)
· Angelika Łuczkiewicz (4,86)
Wyniki uczniów, osiągnięcia w konkursach są powodem satysfakcji, dumy, wpływają na prestiż szkoły, dobry wizerunek w środowisku lokalnym i są świadectwem rzetelnej pracy uczniów i nauczycieli.
Dużym wyróżnieniem dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce z klas I- VIII była nagroda w postaci bonu, ufundowanego przez Radnego Gminy Pawłów- Pana Marka Sieńka. Nagrodzonymi uczniami zostali: Julia Ćwik, Amelia Sławska, Wiktor Figiel, Magdalena Garbacz, Gabriela Jarek, Bartłomiej Gałek, Wiktoria Linek, Laura Kabała.
Druga część zakończenia roku szkolnego odbyła się w grupach przedszkolnych. Wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych otrzymały z tej okazji okolicznościowe dyplomy. Dzieci z grupy „0” otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola.
Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy rozbudowie szkoły oraz organizacji całego roku szkolnego- przewoźnikom, rodzicom, nauczycielom oraz uczniom.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie

