Nasi uczniowie piszą listy do Ziemi!
W ostatnich dniach uczniowie klas 6 i 7 PSP w PSP w Szerzawach wzięli udział w ogólnopolskim projekcie ekologicznym ,,Listy do Ziemi" którego celem jest budowanie świadomości ekologicznej oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw wobec środowiska. Uczniowie z dużym zaangażowaniem pisali listy, w których zawarli swoje przemyślenia, troski ale także obietnice dotyczące tego jak mogą dbać o dobro Ziemi na co dzień. Cieszymy się, że młodzi ludzie potrafią patrzeć na świat z taką empatią i odpowiedzialnością.
opracowanie: A. Pożoga

