Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna
Przed Świętami Wielkanocnymi przedszkolaki z Chybic uczestniczyły w VII Gminnym Festiwalu Przedszkolnych Talentów pod hasłem: “Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dąbrowie. W konkursie udział wzięli:
Mateusz Romański- grupa 0a,
Michał Pustuła i Maria Zapała- grupa 0b,
Adrianna Mazur, Marcelina Turek i Anna Wrona- grupa 0c,
Pola Cieślik- grupa 0d.
Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną wykonała Ania Wrona. Dziewczynka zajęła I miejsce w konkursie, w kategorii dzieci 5 - letnich.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki, a laureaci- nagrody.
Ani oraz jej koleżankom i kolegom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
Opracowały: Alicja Orłowska, Alicja Głowacka, Elżbieta Mazur, Marzena Orzeł
Fotogaleria: Bożena Rogala
