Logo Gminy Pawłów

Najpiękniejsza kartka świąteczna

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wychowawcy kl. I-III PSP im. Wandy Pomianowskiej w Radkowicach zorganizowali dla swoich uczniów  konkurs plastyczny na  „Najpiękniejszą kartkę świąteczną”.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Wykonane przez dzieci prace świetnie oddały klimat i charakter świąt, pokazały wigilijne tradycje – nie zabrakło szopek i świątecznych choinek. Technika prac była różnorodna – od rysunków kredką i farbami, po wydzieranki, kolaże i kartki 3D. Dnia 21 grudnia konkurs został rozstrzygnięty. Jury oraz organizatorzy oceniali wrażenie estetyczne, pomysłowość, wkład i oryginalność pracy.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce Marcel Pożoga kl. II

II miejsce Iga Stalewska kl. I

III miejsce Zofia Stachera kl. III

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki ,a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Opracowała: Jolanta Drążek

 

Galeria zdjęć

Najpiękniejsza kartka świąteczna 13 Najpiękniejsza kartka świąteczna 12 Najpiękniejsza kartka świąteczna 11 Najpiękniejsza kartka świąteczna 10 Najpiękniejsza kartka świąteczna 9 Najpiękniejsza kartka świąteczna 8 Najpiękniejsza kartka świąteczna 7 Najpiękniejsza kartka świąteczna 6 Najpiękniejsza kartka świąteczna 5 Najpiękniejsza kartka świąteczna 4 Najpiękniejsza kartka świąteczna 3 Najpiękniejsza kartka świąteczna 2 Najpiękniejsza kartka świąteczna 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności