Nabór uzupełniający do projektu "Magazyny energii = lepsze wykorzystanie energii w gminach Związku Gmin Gór Świętokrzyskich"
Szanowni Mieszkańcy gmin Bieliny, Górno, Łączna, Masłów, Pawłów, Waśniów należących do Związku Gmin Gór Świętokrzyskich.
Związek Gmin Gór Świętokrzyskich informuje, że w ramach naboru uzupełniającego do projektu: „Magazyny energii = lepsze wykorzystanie energii w gminach Związku Gmin Gór Świętokrzyskich” realizowanego w ramach Działania 2.3 „Zielona energia” programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021–2027 pozostało jeszcze 11 wolnych miejsc.
To dobra okazja, aby zwiększyć wykorzystanie energii z własnej instalacji fotowoltaicznej.
Projekt obejmuje montaż magazynów energii do istniejących instalacji fotowoltaicznych.
Najważniejsze informacje:
- Poziom dofinansowania: do 85% kosztów kwalifikowanych
- O zakwalifikowaniu decyduje kolejność złożenia ankiety uczestnictwa
- Po wstępnej kwalifikacji przeprowadzona zostanie weryfikacja techniczna możliwości montażu magazynu energii
- Ankiety należy składać w właściwym Urzędzie Gminy
- Termin składania ankiet: 20 lutego 2026 r. (lub do wyczerpania limitu miejsc)
Dokumenty do pobrania poniżej.

