Mikołajki w oddziale przedszkolnym w Godowie
„ Puk, puk, puk,
Nasz Mikołaj Święty
Dzwoni dzwonkiem:
dzyń, dzyń, dzyń!
Już prezenty w saniach z nim!
Wola głośno: ho, ho, ho!
Wesołych Świąt! Wesołych Świąt!”
6 grudnia od samego rana Oddział Przedszkolny 3,4 i 5 latków z Godowa szykował się na wizytę niezwykłego gościa- Świętego Mikołaja. Cały dzień wypełniony był wesołymi aktywnościami, które przeniosły dzieci w magiczny świat Bożego Narodzenia.
Przedszkolaki z ogromnym podekscytowaniem czekały na znajomy dźwięk dzwonków Świętego Mikołaja. Witając gościa dzieci pięknie zaśpiewały mu piosenkę i zgodnie przyznały, że w tym roku były grzeczne i przyrzekają takie pozostać kolejny rokJ Mikołaj wręczył prezenty maluchom, a na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia.
Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za wizytę i wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia!
Opracowanie: Katarzyna Góra
