Kolędowanie z Babcią i Dziadkiem w grupie ,,0”c w Chybicach
9 stycznia 2026 r. przedszkolaki z grupy ,,0”c z PSP w Chybicach zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji zbliżającego się święta seniorów. Dzieci na tę okazję przygotowały jasełka. Wspaniałe stroje, gra małych aktorów i scenografia zbudowały wyjątkową atmosferę. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków przypatrujących się swoim wnukom wyrażały bezgraniczną miłość i dumę. Seniorzy wspólnie z wnukami zaśpiewali znane polskie kolędy. Część artystyczną zakończyło gromkie odśpiewanie przez dzieci ,, Sto lat” i wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków.
Następnie głos zabrała pani dyrektor Justyna Dyk, gratulując maluchom udanego występu, a drogim gościom podziękowała za obecność i złożyła najlepsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.
To był dzień pełen radości, wzruszeń i dumy z najmłodszych.
Opracowanie Marzena Wójcicka
