Logo Gminy Pawłów

Informacja o sprzedaży węgla dla mieszkańców przez Gminę Pawłów

Gmina Pawłów informuje, że podpisała umowę z PGG na dostawę węgla. Węgiel ten Gmina będzie odbierać z KWK Piast Ziemowit i KWK ROW Chwałowice.

W sprzedaży będzie węgiel polski

Sprzedaż będzie odbywać się w Urzędzie Gminy w Pawłowie. Po otrzymaniu faktury i zapłacie należności za fakturę odbiór węgla będzie możliwy w czterech punktach, są to:

  • PAWŁÓW – SKŁAD WĘGLA - Waldemar Gulba
  • GRABKÓW – SKŁAD WĘGLA - Tomasz Jeziorski
  • TARCZEK – SKŁAD WĘGLA -Paweł Porębski
  • TARCZEK – SKŁAD WĘGLA - Barbara Milanowska

Cena za 1 tonę węgla, groszku wynosi 1791 zł

Prosimy mieszkańców, którzy złożyli deklarację dotyczącą zakupu o jak najszybsze zgłoszenie się do Gminy i złożenie wniosku o zakup węgla.

Gmina Pawłów organizacyjnie jest gotowa do dystrybucji węgla dla mieszkańców. Czekamy na przygotowanie i informację z kopalni o możliwości odbioru węgla.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności