2 stycznia 2026 r. Punkt Pobrań w Ośrodku Zdrowia w Pawłowie będzie nieczynny
Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Pawłowie informuje, że w związku ze zmianą wykonawcy badań laboratoryjnych w dniu 2 stycznia 2026 r. punkt pobrań w Ośrodku Zdrowia w Pawłowie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

