Logo Gminy Pawłów

Samorządowcy spotkali się przy wigilijnym stole

19 grudnia w świetlicy środowiskowej w Pawłowie Marek Wojtas - Wójt Gminy Pawłów spotkał się z Radymi Rady Gminy w Pawłowie, Sołtysami oraz Strażakami na wspólnej wigilii.

Jak podkreśla wójt była to okazja, aby podziękować zebranym za doskonałą współpracę w tym mijającym roku i życzyć wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Galeria zdjęć

Wigilia samorządowa 8 Wigilia samorządowa 7 Wigilia samorządowa 6 Wigilia samorządowa 5 Wigilia samorządowa 4 Wigilia samorządowa 3 Wigilia samorządowa 2 Wigilia samorządowa 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności