205 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
25 marca 2025r. w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Michała Basy w Pawłowie odbyło się 205 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Publicznej im. Michał Basy w Pawłowie. Tym razem do dyskusji została wybrana książka Anny Górskiej "Dar serca" , opowieść o transplantologii, o podejmowaniu trudnych decyzji w obliczu ogromnego bólu po utracie kogoś kochanego. W tej książce bohaterowie przeżywają chorobę, miłość, strach, nadzieję, wiarę , walkę o zdrowie. Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki gorąco polecają książkę "Dar serca" mimo, że jest to historia wyciskająca łzy.

