"Dzień przedszkolaka, ważna sprawa..."
,, Dzień Przedszkolaka ważna sprawa...''- dzień 20 września już na trwałe wpisał się w harmonogram imprez obchodzonych w oddziałach przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Godowie .
W tym dniu pobyt przedszkolakom urozmaiciły różnorodne zajęcia o charakterze plastycznym, tanecznym, sportowym. Największą atrakcją było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Wspólne zabawy zorganizowane przez nauczycielki wykorzystano do integracji obu grup przedszkolnych.
Opracowanie: Ewa Kosmala

